Moje kontaktní osoba
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
+420 416 711 999
Řešení igus® pro
jevištní zařízení

Plastová řešení igus® pro jevištní zařízení

Spolehlivé, tiché a neviditelné – připravte scénu s produkty motion plastics® pro jevištní zařízení

Každé jeviště je jedinečné, což znamená, že každá součást musí být nejen výkonná, odolná a efektivní, ale zároveň do sebe musí jednotlivé součásti perfektně zapadat. Divadelní a pódiové konstrukce s sebou nesou speciální technické problémy. Patří mezi ně vysoká zatížení, jimž jsou vystaveny například příčné nosníky, dále osvětlení jeviště, jednotlivé scény nebo celé pódiové platformy, jejichž pohyb musí být bezpečný a spolehlivý. Technické vybavení se navíc musí vyznačovat tichým provozem a nesmí být vidět, aby nenarušovalo představení. Společnost igus® nabízí systémy dodávky energie, vysoce flexibilní kabely a plastová ložiska splňující přesně tyto požadavky. Vzhledem k tomu, že společnost igus® nabízí modulární systémy a širokou řadu součástí, je možné snadno a rychle implementovat aplikace na míru.

Výhody produktů igus® pro jevištní zařízení a systémy:

  • Energetické a datové kabely a hydraulické hadice vedené v rámci jednoho systému
  • Hladina hluku pouze 32 db(A) a nízké vibrace
  • Nízká hmotnost
  • Pro uzavřené prostory nebo velmi vysoká zatížení
  • Vysoké rychlosti a zrychlení
  • Robustní a snadno instalovatelné
  • Jednoduchá instalace a rychlá údržba nebo opravy
Kontaktujte nás nyní!

Bezpečná a spolehlivá dodávka energie pomocí igus® e-spool® v reproduktorech PA.

Referenční projekty


Průmyslová řešení

Horní zařízení

Horní zařízení

Horní zařízení zahrnují osvětlovací systémy, systémy reproduktorů PA a  příčné nosníky. Jedná se o další oblast, kde mohou systémy dodávky energie igus® ukázat, co dovedou.

Spodní zařízení

Spodní zařízení

Systémy dodávky energie igus® se osvědčily ve spodních zařízeních. Používají se v systémech přívodu energie pro pódiové platformy a točny.

Osvětlovací zařízení

Osvětlovací zařízení

V oblasti osvětlovacích zařízení se používají nejen energetické řetězy e-chains®, ale také bezúdržbové lineární vodicí systémy bez nutnosti mazání, ložiska otočného prstence a kluzná ložiska.

Obecná jevištní zařízení

Obecná jevištní zařízení

Produkty igus® se osvědčily i v ostatních jevištních zařízeních a systémech. Používají se například v navijácích a zdvihacích zařízeních, která jsou součástí jevištního zařízení.


Zkušební laboratoř igus®

Testováno v laboratoři

Všechny produkty jsou testovány ve zkušební laboratoři igus®, která je největší zkušební laboratoří v tomto odvětví, a to v reálných podmínkách s ohledem na opotřebení a odolnost. Díky tomu je možné přesně predikovat jejich životnost. Společnost igus® na požádání provádí zákaznické testy, jejichž cílem je otestovat použití produktů ve zcela jedinečných podmínkách.


Kontaktujte nás nyní

Máte dotazy nebo hledáte další informace ohledně použití produktů igus® v jevištních systémech? Naši experti vám vždy rádi pomohou.
 
Kontaktujte nás nyní!


Další informace

Dodací lhůty

Související webové stránky