Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Energetické řetězy, kabely, ložiskové produkty a senzory pro manipulátory

Produkty pro pohyblivé aplikace. Bezúdržbový a tichý nepřetržitý provoz v oblasti logistiky

Pro rychlé dodavatelské řetězce je zásadní skladování bez logistických výpadků. Zákazníci nechtějí na své zboží zbytečně čekat a pro výrobce je včasné doručení rozhodující konkurenční výhodou. Procesy probíhají převážně automaticky, zejména v případě rozsáhlých aplikací v oblasti manipulace s materiálem. Kromě průmyslových vozidel, zdvižných desek a paletizátorů umožňují autonomní manipulaci s jednotkovými náklady a balíky také automaticky řízená vozidla a zakládací a vyjímací jednotky (SRU). Naše produkty umožňují nepřetržitý provoz 24/7, jelikož se obejdou bez mazání, a tudíž nevyžadují údržbu. Naše energetické řetězy, kabely, kluzná a lineární ložiska navíc šetří hmotnost a instalační prostor, což jsou důležité aspekty zejména v regálových skladech.
 

Zakládací a vyjímací systémy a shuttle systémy

Prostorově úsporné, odolné systémy dodávky energie pro zakládací a vyjímací jednotky, shuttle systémy a plošinové vozíky

Více informací

Průmyslová vozidla

Samomazná a bezúdržbová kluzná a lineární ložiska pro vysokozdvižné vozíky, automatizované dopravní systémy atd.

Zjistit více informací

Zvedací stoly

Vysoce odolná polymerová ložiska pro válcové a nůžkové klouby zvedacích stolů

Více informací

Technologie dopravníků

Bezúdržbové součásti pro závěsné systémy, válečkové dopravníky, válečkové a kuličkové stoly a další dopravníkové systémy

Zjistit více informací

Studie: Bezpečný přenos energie v manipulátorech

Jak mohou strojní díly fungovat dynamicky na dlouhé vzdálenosti tak, aby přitom mohly být spolehlivě napájeny elektřinou?

Tato studie se věnuje řetězům e-chain a sběrnicovým systémům pro vedení kabelů ve vnitřních a venkovních jeřábech, elektrickém trolejovém vedení, elektrických vlacích, zakládacích a vyjímacích jednotkách a vozících pro křížový přenos.

Více informací

Předcházejte selháním ložisek s inteligentními plasty

Inteligentní plasty zvyšují spolehlivost v oblasti logistiky. Jejich inteligentní senzorová technologie informuje o stavu a doporučených datech údržby produktů, jako jsou energetické řetězy a kabely.

Vaše výhody

  • Snižte náklady na údržbu a eliminujte neplánované prostoje
  • Delší životnost a vyšší efektivita zařízení
  • Časová úspora – rychlejší zjištění důvodů vzniku anomálií
Studie: Výhody a využití inteligentních plastů
 

Více informací o inteligentních plastech
Kde mohou inteligentní produkty předcházet selháním ložisek? Přehrajte si video a dozvíte se víc.

Prohlédněte si produkty virtuálně – ať už sami, nebo s osobním průvodcem

Veletržní stánek zaměřený na manipulátory

Zmeškali jste poslední veletrh zaměřený na manipulátory? Máme pro vás řešení.
Navštivte náš veletržní stánek zaměřený na manipulátory online v Kolíně nad Rýnem. Nebo si s námi domluvte virtuální prohlídku veletržního stánku zde.


▶ Projděte si veletržní stánek virtuálně hned teď

Virtuální stánek

Úspěšné příběhy

Zakládací a vyjímací jednotky SIVAplan

Vertikální systém dodávky energie v zakládacích a vyjímacích jednotkách SIVAplan

Společnost SIVAplan ve svých zakládacích a vyjímacích jednotkách úspěšně testovala systém dodávky energie guidelok slimline P, který snižuje hmotnost a nabízí výrazně rychlejší instalaci. Systém se nyní osvědčil v sériové výrobě.

Rentgenové roboty společnosti Buck Engineering & Consulting

Bezúdržbová kluzná ložiska v autonomních přepravních vozidlech

V tomto automaticky řízeném vozidle je mechanismus tlumení vystaven vibracím a vysokým silám při užitečném zatížení až 550 kg. Z tohoto důvodu – a také kvůli úspoře místa – se v přepravních vozidlech používají polymerová kluzná ložiska iglidur Z.

Aplikace z oblasti manipulátorů

...a další příběhy úspěšného použití

High-bay sklad, automaticky řízená vozidla, zařízení na vychystávání objednávek nebo průmyslové vozidlo. Tento výběr ukázkových aplikací vám prozradí, kde se naše ložiskové produkty, energetické řetězy a kabely v manipulátorech používají.

Zjistit více informací

Informace společnosti igus: Důležité trendy a témata v oblasti manipulátorů


Doplňující informace

Informační brožura

Přehled našich produktů a další informace pro manipulátory.

Stáhnout nyní

Koutek igus

Produkty igus na dosah ruky: Prohlédněte si naši vzorkovnici XXL, sestavenou individuálně jen pro vás

Objednejte si nyní zdarma

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.