Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Výrobky pro ocelárny

Odolné proti vysokým teplotám a prachu i při extrémních podmínkách

Od oceláren a koksoven přes slévárny a válcovny až po skladování surovin – společnost igus nabízí vhodné řešení dodávky energie pro všechny požadavky moderních, integrovaných ocelářských závodů.  Extrémní podmínky, jako jsou vysoké teploty a přítomnost prachu, vysoké požadavky na přesnost, dlouhé pojezdy a částečně vysoce dynamické pohyby vyžadují individuální řešení pro každou aplikaci.
Máme řešení téměř pro všechny požadavky a naše materiály se obejdou zcela bez oceli a dalších kovů. Ocelové systémy již byly v mnoha oblastech náročného provozu úspěšně nahrazeny systémy dodávky energie z vysoce výkonných polymerů vzhledem k jejich výjimečné trvalé udržitelnosti.
Požadavky jsou vysoké, ale my je splňujeme:
  • Cenově výhodné, modulární konstrukce
  • Osvědčený, testovaný materiál se zárukou na systém igus
  • Odolnost s nízkou údržbou
  • Odolnost vůči korozi, nečistotám, chemikáliím a vysokým teplotám
  • Nízká hmotnost a velká pevnost
  • Testováno TÜV

Nejlepší produkty pro ocelárny

e-chain E4.1 Energetický řetěz E4.1
Pro vysoká zatížení, dlouhé samonosné délky a také pro kluzné aplikace.
e-chain 4040HD Řetězy e-chain série 4040HD/5050HD
Vysoká stabilita v tahu (o 20 % vyšší pevnost v tahu než série 4040). Standard pro dlouhé pojezdy.
rol e-chain® 5050RHD Řetězy e-chain série 4040R/5050R
Možnost pojezdů až 800 m. Rychlost až 6 m/s
Řetězy e-chain série P4.1 Řetězy e-chain série P4.1
Pojezdy více než 1 000 m.  Rychlost přes 5 m/s.  Nízká hladina vibrací a hluku díky válci s děleným profilem.
readychain Dodávky energie připravené k připojení
Systémy e-chain systems připravené k instalaci a zkompletované kabely pro vaše stroje. Žádné minimální objednací množství, doručení od 1 do 10 dnů!
Kabely chainflex Kabely chainflex
Pro použití v energetických řetězech. Spousta typů kabelů s různými schváleními a certifikáty o shodě.

Prediktivní údržba

Produkty smart plastics zvýší spolehlivost vašich systémů.
Inteligentní produkty vás na datum údržby upozorní samy během provozu a umožní bezproblémovou integraci do vašich procesů.

Více informací o inteligentních plastech

Úspěšné použití v ocelárnách

Dodávka energie pro jeřáb na přepravu betonových desek ve válcovně Thyssen Krupp's Bezpečná dodávka energie během přepravy betonových desek
Ve válcovně Thyssen Krupp's v Duisburgu zajišťuje zkompletovaný energetický řetěz readychain spolehlivou dodávku energie pro jeřáb společnosti BANG's 180t na přepravu betonových desek. Stísněné instalační prostory, odolnost vůči vysokým teplotám a silnému znečištění a bezproblémový provoz – řešení igus všechny tyto požadavky perfektně splňuje a bylo instalováno na jeřábovém mostu ve velmi krátké době.
Dodávka energie pro venkovní jeřáby ocelárny Corus Rail's Náročný provoz v anglické ocelárně
Dodavatel železničních technologií "Corus Rail" nahradil u vnitřních i venkovních jeřábů původní volně zavěšená upevnění energetickými řetězy igus. Navrhli jsme zcela zkompletovaný nový systém dodávky energie, který je tvořený plastovými energetickými řetězy, hliníkovými vodicími žlaby a kabely chainflex navrženými specificky pro dynamické aplikace v drsných, korozivních prostředích.

Další informaceTermíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH