Moje kontaktní osoba
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
+420 416 711 999

Čistá, tichá a cenově výhodná řešení pro tiskařský průmysl během 24 hodin.

Výraz "tiskařská technologie" označuje různé metody rozmnožování předloh a šablon. Stejně tak i název igus® motion plastics® označuje různé tribologicky optimalizované plastové produkty, které vám pomohou snížit náklady na vybavení a prodloužit jeho životnost. Ať už díky absenci mazání a údržby, nebo díky kabelům s jištěním a optimálnímu vedení kabelů. Z široké nabídky 100 000 modulárních produktů vždy vybereme to pravé řešení, ať už jsou vaše požadavky jakékoli. Vedení energie s extrémně nízkými vibracemi a velmi vysokým zrychlením, odolné proti oděru a oficiálně v souladu se směrnicí IPA DIN EN ISO Class 1, velmi tichý provoz od 32 dB(A), velmi vysoké přenosové rychlosti CAT7, 600 MHz a záruka kabelu proti selhání na 36 měsíců.

Některé výhody produktů igus® motion plastics® pro tiskařský průmysl:

Bez nutnosti mazání a údržby

Necitlivost na tiskařský prach a prach z papíru

tlumení vibrací

Tichost (32 dB(A))

odolnost proti korozi

Vhodné též pro vyšší zatížení a rychlosti

Dodáváno ze skladu

Funkčnost a vhodnost všech systémů igus® lze vypočítat

Extrémně vysoké přenosové rychlosti

Záruka na kabely 36 měsíců*

Řešení igus® pro tiskařský průmysl

Vysoká dostupnost ... tichý provoz ... nízké vibrace ...
... vhodné pro čisté prostory ... velmi vysoká akcelerace
Bez nutnosti mazání a údržby ... jednoduše nainstalujte a nemusíte se o nic starat ...
... necitlivost k nečistotě

Produkty pro tiskařský průmysl

E6.1  
Systém E6.1

Po 10 úspěšných letech čistého a "neslyšného" provozu tohoto řetězu vstupuje na scénu nová generace. Vedle osvědčených a prověřených použití systému E6 nabízí nová generace "System E6.1" další výhody, které výrazně zjednodušují provoz.

Kabely  
Kabely chainflex®

Vysoká flexibilita, záruka 36 měsíců nebo 10 milionů dvojitých zdvihů při vysokých rychlostech a zrychlení a při náročných okolních podmínkách. S normami a směrnicemi, jako jsou NFPA 79, UL, CSA, VDE, Interbus a Profibus.

Lineární systém  
Lineární systémy drylin®

Všechny lineární vodicí systémy drylin® jsou navržené k provozu na sucho a byly testovány za těchto podmínek. K dalšímu mazání nebyly použity žádné oleje ani tuky.

iglidur  
iglidur® G: Všestranné využití

Bez nutnosti mazání a s menší údržbou; snížené náklady a prodloužená životnost, všechny produkty skladem s velmi rychlým doručením.

xiros  
Plastová kuličková ložiska xiros®

Plastová kuličková ložiska xiros® přináší revoluci na trhu s kuličkovými ložisky. Díky bezúdržbovému suchému provozu, který umožňují vysoce výkonné polymery xirodur, lze spoustu problémů s použitím vyřešit efektivně a úspěšně

igubal  
Bezúdržbová kulová ložiska igubal®

Série igubal® poskytuje vývojářům kompletní systém samoseřizovacích prvků ložisek, jako jsou otočné hlavice, vidlicovité hlavice, přírubová ložiska, otočná ložiska a vertikální ložiska.

Více informací:

Argumenty ve prospěch igus® motion plastics®

Tichost

Tichý chod

Nízké vibrace a tlumení vibrací

test hluku  

V mnoha odvětvích je ještě větší význam připisován správnému tlaku strojů. Jednotlivé strojní prvky včetně energetických řetězů nebo lineární technologie jsou rovněž vybírány podle těchto kritérií .
 

drylin  

Lineární technologie drylin® se také vyznačuje velmi tichým provozem. Tichý provoz je dán rozdílem mezi valením a klouzáním. Nedochází zde k mechanickému valení tvrdého kluzného protikusu a k žádným kolizím, které by způsobovaly hluk.
 

Čisté prostory  

Díky speciální struktuře článků řetězů a malé rozteči se produktová řada E6 e-chain® vyznačuje extrémně tichým provozem a nízkými vibracemi. To potvrdila i studie provedená v laboratoři obráběcích strojů a provozního inženýrství (WZL) Univerzity v Cáchách (RWTH).

Necitlivost k nečistotě

Provoz na sucho bez nutnosti mazání

Čisté prostory

Necitlivost k nečistotě  

Použití je rovněž možné ve velmi špinavém a prašném prostředí. Částice jsou z kontaktního povrchu odpuzovány samotným pohybem. Těsnění není zapotřebí z důvodu provozu na sucho. Prach a nečistoty se nemohou lepit na mazivo nebo olej.

drylin  

Lineární ložiskové systémy drylin® jsou navrženy pro provoz na sucho. Vaše aplikace jsou tímto chráněny proti znečištění mazivem nebo olejem. Produkty lze dokonce použít i ve velmi špinavém prostředí se spoustou prachu z papíru.
 

Čisté prostory  

Společnost igus® patří již přes 15 let mezi průkopníky v oblasti energetických vodicích technologií v čistých prostorech. Společnost igus® dodává širokou škálu snadno instalovatelných řetězů e-chains® zkoušených IPA, které umožňují přívod energie v čistých prostorech pro specifické typy strojů.
 

Industry 4.0 - preventivní údržba

industry 4.0  

robolink® pro sestavování robotů při nízkých nákladech

robolink  

Příklady použití pro tiskařský průmysl

Textile printing machine

E4.1 application with 450 strokes per hour.

Textile printing machine    

Screen printing machine

Here a drylin® T linear guide is used in a high-performance screen printing machine.

Screen printing machine    

Special machine construction

Energy supply systems demonstrate their reliability even in particularly aggressive environmental conditions in special-purpose machinery construction.

Special machine construction    

Lifter system for printing machine

Arguments for noise minimization and reduction of maintenance rate were decisive here.

Lifter system for printing machine    
Najít další příklady použití

Hledáte v praxi vyzkoušený příklad použití z konkrétní oblasti? Zde můžete prohlížet již zavedené aplikace a vyhledávat je podle svých specifikací.

Odvětví průmyslu:
Aplikace / představení problému:
Oblast produktů:


Vyzkoušené a klasifikované

Zkušební výsledky

výsledek testu  

Fraunhofer Institut IPA otestoval několik sérií igus® energy chains v souladu s normou ČSN EN ISO 14644-1. Díky tomu jsou nyní k dispozici přesná vyjádření ohledně potenciálu využití v čistých prostorech téměř všech populárních systémů igus® e-chain®.

Zkušební laboratoř igus®

Zkušební laboratoř  

Společnost igus® provozuje největší zkušební laboratoř v tomto odvětví, kde probíhají testy energetických řetězů, vysoce flexibilních kabelů, plastových i kluzných ložisek, kuličkových a lineárních ložisek, pohonů vodicích šroubů, tyčových materiálů, pístních kroužků atd.

Snížit procesní náklady online

Online nástroje  

Ke konfiguraci svého produktu podle potřeby použijte jeden z našich mnoha online nástrojů. Snižte procesní náklady s online nástroji a řadou dalších užitečných online služeb.
 

*Záruka 36 měsíců nebo 10 milionů dvojitých zdvihů (pro kabely chainflex® M family 5 milionů dvojitých zdvihů), podle toho co nastane dřív

Poradenské služby

Rád zodpovím vaše otázky osobně

Přeprava a konzultace

Osobně:

Pondělí až pátek od 7:00 do 20:00.
Sobota od 8:00 do 12:00.

Online:

24h