Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Inteligentní technologie a systémy pohonu společnosti igus®

Technologie pohonu drylin nabízí lineární osy bez nutnosti mazání, které jsou poháněny buď trapézovým závitem, závitem s vysokým stoupáním nebo ozubeným řemenem. Ať už potřebujete lehké, pevné polymerové jednotky, nebo pevná řešení z nerezové oceli, společnost igus nabízí uživatelům vhodná řešení pro jednotlivé aplikace. Délka zdvihu je ve všech systémech libovolně nastavitelná a volitelný pohon je zajišťován ručním kolečkem nebo motorem. Společnost igus, specialista na motion plastics, optimalizuje lineární automatizaci na té nejvyšší úrovni pomocí systémů pohonu. Systémy pohonu jsou tvořené bezúdržbovými součástmi a jsou cenově výhodné.
Vyznačují se dlouhou životností, přesností a vysokou spolehlivostí. Hledáte rychlý systém lineárního pohonu, osu Z pro portálové konstrukce nebo samomaznou a efektivní alternativu k vašemu systému pohonu obecně? Na tuto otázku vám rádi odpovíme širokou řadou speciálních řešení pohonu. Technologie pohonu drylin je zároveň odolná proti nečistotám, lehká, tichá a vhodná téměř pro všechny aplikace a odvětví po celém světě.

Lineární technologie pohonu

Přehled lineárních os igus s pohonem

Osy vodicích šroubů, ozubených řemenů a stojanů

 • Výhody a nevýhody různých pohonů
 • Struktura systémů tvořených lineárními osami igus s pohonem
 • Řešení vyrobená z polymerů a pevné nerezové oceli
Přehled lineárních os s pohonem

Víceosové systémy

Víceosé lineární roboty

XY-stoly, portály a lineární roboty

 • Zkompletované a připravené k použití
 • Možnost individuální konfigurace díky modulární konstrukci
 • Manuální nebo elektrický
Polohovací systémy a lineární roboty

Série vstupní úrovně drylin econ

Cenově výhodné lineární vedení s pohonem drylin econ

Efektivní a připravené k instalaci

 • Cenově efektivní díky výrobě injekčním vstřikováním a použití Klareloxalu
 • Alternativa k vlastnoručním řešením
 • Záruka rychlé montáže
Více informací o technologii pohonu drylin econ

Konfigurátor technologie pohonu drylin

Od zkompletovaného systému pohonu vás dělí pouhých několik kroků

S online konfigurátorem pro technologii pohonu získáte vhodný systém technologie pohonu na základě vašich požadavků. Zároveň máte možnost si vyžádat nebo objednat jak motory, tak další příslušenství jako například systém ovládání motoru.
 
 • Rychlá a snadná konfigurace
 • Volitelné příslušenství
 • Podrobný seznam dílů
 • Rychlé dodání
Nakonfigurujte systém technologie pohonu nyní

Online obchod s lineárními moduly igus

Lineární moduly drylin® na jedno kliknutí…

…objednejte si zkompletované lineární moduly připravené k připojení s délkou zdvihu 250 a 500 mm v online obchodě. 

 • S pohonem vodicího šroubu nebo pohonem ozubeného řemene
 • Dvě definované délky zdvihu pro každý systém
 • Flexibilní s hnacími čepy pro manuální a elektrický provoz.  Připraveno k instalaci s ruční aretací, indikátorem pozice a ručním kolečkem pro rychle replikovatelné nastavení 
 • Bez časově náročného hledání a montáže
 • Snížené úsilí spojené s návrhem konstrukce díky souborům PDF a CAD v online obchodě
Přejít do obchodu s lineárními moduly

Inovace drylin® pro rok 2021 – Inovace v oblasti technologií pohonu, hnacích systémů a mnoha dalších produktů

Tech up, cost down: Vždy vám zaručíme alespoň jeden z těchto aspektů. To je naše profese a to vám nabízíme již řadu let. Výzvy, na které jsme narazili v bláznivém roce 2021, nás vyburcovaly k ještě usilovnější práci. Prohlédněte si inovace drylin® za rok 2021.
Overview of drylin® E news 2021
Novinky roku 2021

Vybrané aplikace zákazníků s technologií pohonu igus


Poradenské služby

Rád zodpovím vaše otázky osobne

Preprava a konzultace

Osobne:

Pondelí až pátek od 7:00 do 20:00.
Sobota od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Termíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH