Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)
Technické služby igus:
vše z jednoho zdroje

Řešení specifikovaná zákazníkem

Tech up, Cost down: Odstraňujeme složitost i těch nejkomplexnějších systémů přívodu energie.

Konverze nebo nová instalace – speciální řešení nemusí být drahá. Na základě více než 20leté zkušenosti v oblasti projektování a více než 1 000 projektů, které dokončíme každý rok, jsme vyvinuli bohatý modulární systém, který nám výrazně usnadňuje montáž řešení specifikovaných zákazníkem. Vždy se přitom snažíme vyhnout naddimenzování. Zásadně vyvíjíme technicky přesná řešení za co nejlepší ceny. Pokud si to zákazníci přejí, můžeme nabídnout také montážní a údržbářské služby a individuální záruku. ​
Zadejte dotaz na svůj další projekt zde

Projektování se společností igus – od prvního náčrtku po instalaci a uvedení do provozu přímo na místě


Projekt konverze nebo vývoj nového systému – poskytneme vám podporu přímo na místě

Ať už pracujete s původním návrhem nebo modernizujete stávající systém, specialisté igus vám poskytnou podporu přímo na místě nebo na dálku. Náš cíl: Tech up, Cost down. To je naše práce. Dostanete bezplatný návrh.
Měření na místě

Projektové plánování a fáze nabídky

Pokud vás náš návrh zaujme, budeme s vámi pracovat na dalších detailech. Probereme s vámi všechny potřebné součásti řešení včetně dílů příslušenství a služeb. Na základě toho vám nabídneme pevnou cenu. ​
Fáze technické nabídky

Projektová fáze

Náš projektový tým připraví podrobné výkresy se všemi součástmi a rozhraními. Jen co budou schváleny, mohou v našem výrobním zařízení na ploše 32 000 m² začít potřebné práce. Systém dodávky energie je smontován přesně pro účely dopravy se všemi součástmi a upevňovacími prvky. Je připravený k připojení a součástí dodávky je i dokumentace. ​
Fáze projektování

Doručení a montáž

Předem smontovaný systém dodávky energie je nyní doručen na místo použití, kde jej mohou vaši montéři nainstalovat – za asistence supervize společnosti igus, budete-li si to přát. Naše montážní služba igus si může vzít na starosti montáž a uvedení do provozu. ​Více informací o našem poprodejním servisu najdete zde.
Technické aspekty montáže

Modernizace/konverze/dovybavení

Alternativní systémy dodávky energie společnosti igus

e-chain vs. upevnění

Systémy energetických řetězů místo upevnění

Ochraňte kabely a energetické řetězy před větrem a teplotními výkyvy a zajistěte jejich bezpečné vedení. Tím se minimalizují odstávky.
e-chain vs. sběrnicový systém

Systémy energetických řetězů místo sběrnicových systémů

Spolehlivé vedení dat, energie, médií a vzduchu v rámci jednoho systému energetického řetězu. Pro úzké, kompaktní prostory a rychlé pohyby v drahách.
e-chain vs. buben s kabelem motoru

Systémy energetických řetězů místo bubnů s kabelem motoru

Dlouhé pojezdy (až 1 200 metrů) bez sběracích kroužků. Veďte všechna média bezpečně a kompaktně v rámci jednoho systému.

Historický přehled našich projektů


Od jízdního trenažéru v roce 1992 přes energetický řetěz s rekordním pojezdem v české elektrárně na hnědé uhlí v roce 2007 až po vysokorychlostní modul RBR ve vícehřídelovém soustruhu v roce 2020:
Podívejte se na naše nejlepší projekty

Další informace

Projekty našich zákazníků

Naše energetické řetězy e-chain se úspěšně používají již řadu let v ocelárnách, kanalizačních čistírnách, portálových jeřábech, manipulátorech a v mnoha dalších průmyslových odvětvích.
Projděte si projekty

Standardní moduly ze skladu

Pro dlouhé lineární pojezdy a rotační nebo vertikální pohyb nabízíme celou řadu standardizovaných modulů, které můžeme rychle přizpůsobit vaší aplikaci.
Více informací

Servis a záruka

Poskytneme vám asistenci od prvotního návrhu a konfigurace přes doručení a instalaci až po údržbu systému dodávky energie na místě. Se zárukou na systém.
Více informací o našich balíčcích služeb

Proč řetězy e-chain?

Prodlužte životnost kabelů a hadic a snižte dobu odstávek. Existuje mnoho důvodů, proč je energetický řetěz tím pravým řešením pro váš systém vedení kabelů.
Více informací

Poradenské služby

Rád zodpovím vaše otázky osobne

Preprava a konzultace

Osobne:

Pondelí až pátek od 7:00 do 20:00.
Sobota od 8:00 do 12:00.

Online:

24h

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.