Moje kontaktní osoba
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
+420 416 711 999

Konstrukce 3D tiskárny: Výrobky nepotřebují mazání ani údržbu u všech 3D tiskáren

Komponenty nebo systémová řešení připravená k instalaci – vhodná na všechna instalační místa

Technologie, které nepotřebují mazání ani údržbu, od společnosti igus® již hrají ústřední roli u většiny montážních sad a modrotisků pro 3D tiskárny. Tribologicky optimalizované, vysoce výkonné plasty zajišťují lepší 3D tisk a nižší náklady. Diky modulárnímu pohybovému systému plastics® umožňuje systém igus® maximální volnost designu pro individuální použití v oblasti 3D tisku: lineární ložiska drylin® jsou téměř bezhlučná, jelikož se nepoužívají kovová ložiska a matice vodících šroubů dryspin® zajišťují efektivní a přesné nastavení tiskového lože. Navíc zásobovací energetické řetězce od společnosti igus® prodlužují provozní doby stroje, díky čemuž již nedochází k selháním typu vývrtek a obecných selhání kabelů. Velmi stísněné montážní prostory, velmi malé poloměry ohýbání, krátkké doby montáže – využijte naši širokou řadu produktů bez minimálního objednacího množství.

 
Výhody na první pohled:

Bez nutnosti mazání

Tichý provoz a hladké klouzání

Odolnost k nečistotám

Mají dlouhou životnost

Odolnost proti korozi

Široké pole variant a typů materiálů


Zvláště vhodné produkty pro použití v 3D tiskárnách

Tady se podívejte, jak mohou produkty igus® vylepšit vaše používání 3D tiskáren.
3D tiskárny  

Příklady použití u našich zákazníků

Dům na kanálu  
Různé a praktické

3D tisk a stavba domu? Jde to dohromady? Příklad nizozemské „Evropské budovy“ v přístavní čtvrti Amsterodamu ukazuje, že to jde. Portálové roboty drylin® E a inženýrské zkušenosti společnosti igus® to umožnily.

EVO-tech GmbH  
Nízký hluk, bez nutnosti mazání a údržby

Tato 3D tiskárna od společnosti EVO-tech GmbH využívá řešení systému připraveného k instalaci od specialisty na pohyblivé díly z plastu plastics® igus®. Navíc k lineární technologii drylin® se používají kabely e-chains® a chainflex®.

3D tiskárna Cobot  
Cenově výhodné a vysoce kvalitní

3D tiskárna od společnosti Cobot se odlišuje díky inovativnímu designu a také velkému instalačnímu prostoru. Uvnitř tiskárny zajišťuje lineární technologie drylin® od společnosti igus® provoz zcela bez mazání a údržby.

3D tiskrána od společnosti Kühling&Kühling  
Cenově výhodná s vynikajícím provozním výkonem

Společnost Kühling&Kühling GbR hledala speciální produkty pro 3D tiskárnu, které nabízely odstranění potřeby mazání, vynikající robustnost a dobrou odolnost vůči teplotám. Řada produktů drylin® to umožňuje.

Testováno pro odolnost vůči otěru materiálem pro laserové sintrování a odolnost vůči opotřebení tribologického filamentu.

Určeno pro prototypy nebo malé série, tribologické plasty vysoce odolné vůči otěru a opotřebení pro aditivní výrobu pomocí metody laserového sintrování (SLS) nebo s pomocí filamentů (FDM/FFF) umožňují přímo používat tištěná ložiska nebo otestovat fungování tištěných ložisek spolehlivě a s jistotou. V naší vlastní zkušební laboratoři igus® je u tribologicky optimalizovaných materiálu testována odolnost vůči opotřebení a otěru v porovnání s běžnými materiály.

Test laserového sintrování  
Test: odolnost vůči otěru materiálem pro laserové sintrování

Test tribologického vlákna  
Test: odolnost proti opotřebení tribologických vláken

Vaše kontakty

Michael Hornung  
Manažer produktu

lineární technologie a technologie pohonů drylin®
Michael Hornung
+49 2203 9649 156
 

Tom Krause  
Vedoucí obchodní divize

Aditivní výroba
Tom Krause
Tel.: +49 2203 9649 975
 

Další informace

Související webové stránky