My contact person
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

Fon +420 416 711 333

Fax +420 416 711 999

speedigus® - součásti na míru vyrobené službami igus®

Co je speedigus®?


V igus® je naším cílem pomáhat našim zákazníkům snižovat náklady a zároveň přinášet technické výhody k jejich výrobkům a strojům. Nazýváme to "plasty pro delší životnost."
 
Někdy naši zákazníci vyžadují součásti nebo služby na míru, což je již mnoho let důležitou součástí podpory igus®.
 
Nyní ve speedigus® kombinujeme součásti na míru s rychlostí díky výhodám triboplastů igus®.

Gerhard Baus, Prokurist New Businesses Development, zavádí nové služby speedigus®

 

speedimold
Zde je místo, kde se 3D model od zákazníka používá k výrobě rychlého hliníkového vstřikovacího formovacího nástroje, který by umožňoval velmi rychlou výrobu skutečných součástí igus®. Termín pro tuto službu kolísá od 24 hodin do maximálně tří týdnů.
 
speedicut
Zde je místo, kde se tyčový materiál igus® používá pro strojní součásti a součásti na míru pro 2D výkresy nebo 3D modely. Termín pro tuto službu kolísá od 3 dnů do maximálně tří týdnů.

speedimold

Součásti na míru iglidur® vyrobené injekčním vstřikováním. Součást speedimold se vyrábí hliníkovým nástrojem a tento proces může trvat velmi dlouho vzhledem k metodě štíhlé výroby. Termíny mohou být krátké, 24 hodin, a určitě nejsou delší než 15 pracovních dnů ani u velmi složitých součástí. Náklady na opracování jsou velmi nízké, od 1000 liber.
 

+ -
od 24 hod vyrobeno se
standardní
tolerancí speedigus®
injekčně vstřikované součásti
ideální pro prototypy

 

speedicut

Součásti na míru iglidur® vyrobené z tyčového materiálu. Součást speedicut je vyrobena obráběním standardního tyčového materiálu iglidur® podle zákazníkova výkresu. Termíny mohou být krátké, 3 dny, a nikdy nejsou delší než 15 pracovních dnů.
 

+ -
od 3 dnů
obráběno přesně
podle výkresu
limit průměru
100 mm
ideální pro malý objem

 

speedifit

Součásti iglidur® vhodné do sestavy na míru. Součást speedifit je vyrobena ze standardního nebo na míru vyrobeného kluzného ložiska iglidur® a padne do obrobeného pouzdra podle zákazníkova výkresu. Celá soustava se pak dodává jako jediná součást, která šetří čas a peníze.
 

+ -
snížení počtu
dodavatelů/objednávek
zvýšení produktivity od 5 dnů
zvýšení toku hotovosti

 
 
Proč kluzná pouzdra iglidur®?

Všeobecné informace o kluzných ložiscích iglidur®. Konstrukce, instalace, tolerance, technická data, často kladené otázky