Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)
Více informací o našem světě produktů motion plastics najdete v tomto videu.

Svět motion plastics

Svět je neustále v pohybu. A všude tam, kde je pohyb, můžeme pomoct: zlepšujeme pohyblivé aplikace. To je základní princip, který nás žene dopředu. Tím, že vyvíjíme produkty z vysoce výkonných polymerů s nízkým opotřebením, zlepšujeme aplikace po celém světě. Produkty „motion plastics“ pokrývají oblast energetických řetězů, kabelů, kluzných ložisek, lineárních technologií, tyčového materiálu, 3D tisku, levné automatizace a inteligentních senzorů.

Více informací o produktech motion plastics

Fakta o naší společnosti – motion plastics v číslech

Pohyb je všudypřítomný. Můžeme se o tom přesvědčit každý den, kdy máme příležitost pomáhat našim zákazníkům s atraktivními projekty. Dnes našich služeb využívá 188 000 společností z více než 80 zemí po celém světě. Spolu s našimi klienty se snažíme nalézt to nejlepší řešení pro každou aplikaci ve více než 50 různých odvětvích, kam patří automobilový nebo obalový průmysl, kolejové a zemědělské technologie, stavba obráběcích strojů nebo sektor obnovitelných energií.

Zjistěte další fakta o společnosti

Jaké hodnoty vyznáváme a jak probíhá interakce s námi

V srdci naší firemní kultury se nachází naše sluneční soustava. Ne, nemáme na mysli skutečný planetární systém. Sluneční soustava igus je organizační schéma, které odráží naše myšlenky a činy. Uprostřed se nachází zákazník, který je pro nás stejně důležitý jako Slunce pro Zemi – to jí dodává světlo, teplo a energii. Stejně tak zákazník nám dodává svá přání, podněty a peníze. Naši kolegové a týmy soustředí veškerou svou činnost okolo zákazníka, přijímají jeho požadavky a hledají ta pravá řešení jeho problémů – mnohdy v podobě inovací. Úspěch našich lidí vychází z úspěchu zákazníků. Jako společnost máme za úkol zajistit našim kolegům prostředky a atmosféru k tomu, aby je práce bavila.

Více informací o naší firemní kultuře
Sluneční soustava


Veletrh IMPS

Vykročit vstříc do budoucnosti se zvědavostí

Výzkum na ploše 3 800 m2, naslouchání všem nápadům zákazníků, rozsáhlá prezentace nových produktů každý rok na veletrhu v našich prostorách a na mnoha veletrzích po celém světě… to vše je pro nás synonymem inovace.
V duchu motta „Raději ukazovat, než vysvětlovat“ tam prezentujeme inovace názorným způsobem. To nám umožňuje rychleji nacházet a vylepšovat nová řešení ve spolupráci s našimi zákazníky.
Pozornost věnujeme nejen současným problémům, ale také budoucím výzvám. Digitalizace nyní například probíhá napříč všemi strukturami společnosti igus a je úzce provázaná s inovacemi v naší společnosti. Zde je několik příkladů:

Online konfigurátory, jako jsou produktové vyhledávače a kalkulačky životnosti, nebo platformy typu „RBTX“ pro uživatele a poskytovatele levných robotických součástí tvoří základ pro intuitivní manipulaci s našimi produkty. Průmysl 4.0 vedl ke vzniku „inteligentních“ produktů. Spousta našich produktů motion plastics je tvořena propojenými „inteligentními plasty“, které dokážou pomocí senzorové technologie shromažďovat, vyhodnocovat a komunikovat data. Díky fyzické výstavě „IMPS“ v našich prostorech, kterou lze však navštívit také virtuálně, si nyní mohou naši zákazníci tyto a další produkty prohlédnout rychle, pohodlně, naživo a bez nutnosti opustit kancelář.

Více informací o digitalizaci ve společnosti igus

Plasty a trvalá udržitelnost

Naše produkty motion plastics a trvale udržitelný způsob života se vzájemně nevylučují. Vysoce výkonné plasty mohou přispět k ochraně zdrojů a životního prostředí: Během jejich výroby, použití a na konci životnosti produktu.

V této oblasti se již řadu let věnujeme zejména dvěma tématům: Neutralitě z hlediska CO2 a nulovému plastovému odpadu, tzn. přímému vlivu na klima a možnost recyklace našich produktů na konci jejich životnosti.

Více informací o trvalé udržitelnosti ve společnosti igus
Trvalá udržitelnost

Kariéra – společný pohyb

Obecní odborníci, specialisté, profesionálové nebo zájemci o změnu kariéry: Neustále hledáme nadšené zaměstnance, kteří nám pomohou dále zlepšit pohyblivé aplikace. Naši kolegové vám ve filmu prozradí, jaké to je, pro nás pracovat.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.