Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)
Výstava igus na místě

Předváděcí akce / veletrh ve vašich vlastních prostorech

Ať už se jedná o rozkládací přívěs, nebo XXL dodávku: S naším mobilním veletržním stánkem můžeme přijet i my za vámi. Ukážeme vám naše nejnovější produkty a společně vybereme to nejlepší řešení pro vaši aplikaci – venku na čerstvém vzduchu a v souladu se současnými hygienickými nařízeními.

Návštěva veletrhu igus je velmi přímočará: Jednoduše si s námi domluvte vhodný termín a my se za vámi rozjedeme s produkty vybranými přímo na míru vaší společnosti. Veletržní stánek rozložíme ve vašich venkovních prostorech během jedné hodiny.
Sjednejte si schůzku ještě dnes

Veletržní stánek igus 2021

IMPS – igus motion plastics show

Fyzický/virtuální veletržní stánek na ploše 400 m², který můžete navštívit kdykoli. Jednoduše přejděte do požadované oblasti pomocí mapy a seznamte se s novými produkty kliknutím myši. Najdete zde podrobné informace o jednotlivých inovacích:
 
Tech up 
Tech up
Cost down
Cost down
Důkaz  
Důkaz ze zkušební laboratoře igus®
Trvalá udržitelnost 
Trvalá udržitelnost
 
Veletržní stánek si můžete prohlédnout sami nebo spolu s jedním z našich expertů:
 
Objednejte si prohlídku s průvodcem

Koutek igus

Chcete vy a vaši kolegové mít možnost kdykoli přímo na pracovišti vyzkoušet nejnovější produkty motion plastics? Pak si jednoduše objednejte koutek igus přímo k vám. Náš prodejce vás navštíví s naší předváděcí jednotkou, kterou na požádání rozloží, a případně vybaví příslušné úseky vybranými produkty. K dispozici buď jako trvalá prezentace, nebo jen na určitou dobu. Stánek si můžeme znovu vyzvednout nebo jej v případě potřeby vybavit novými vzorky.
Zjistěte více informací a objednejte si

Individuální vzorek

Potřebujete velmi speciální vzorky pro určitý projekt nebo pro vaše oddělení? Pak si objednejte individuální krabici se vzorky.
 
Prodiskutujeme s vámi aplikaci, pro niž jsou vzorky vyžadovány, a pošleme vám je. Jakmile vzorky obdržíte, rádi vám vysvětlíme technické podrobnosti a zodpovíme vaše dotazy v rámci online schůzky.  
Požádat o individuální krabici se vzorky

Digitální konzultace

Ať už prostřednictvím chytrého telefonu, sdílení pracovní plochy nebo chatu – virtuální návštěvy jsou opravdu jednoduché. Umožňují konzultace týkající se montážních pomůcek či výkresů a provádění prohlídek strojů a interaktivních prezentací pro designéry, zákazníky a všechny ostatní zúčastněné strany.
 
Obraťte se na místní kontaktní osobu a pusťte se do toho. Společně můžete navázat virtuální spojení:
Kontaktujte nás nyníTermíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH