Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Ukažte nám váš problém s vedením energie a my jej vyřešíme!


"Ukažte mi plastový díl, který vám působí největší problémy. Já vám nabídnu řešení!" Toto je nápad, který inspiroval našeho zakladatele Güntera Blaseho k založení společnosti igus GmbH v roce 1964. Této ideje jsme se drželi 20 let, než jsme ji rozšířili: "Pro naše zákazníky zjednodušíme i ty nejsložitější systémy dodávky energie."
Podívali jsme se například na aplikace, které jsme až dosud nedokázali pokrýt pomocí řešení z našeho katalogového portfolia, zajistili jsme projektové plánování, vyzkoušeli jsme je a průběžně odvozovali nové standardy. Díky tomu vám dnes můžeme ihned doručit celou řadu modulárních produktů nebo je jednoduše přizpůsobit vaší aplikaci.

Kompletní standardizované systémy

Pro lineární pojezdy až 1 200 m a více a rotační nebo vertikální pohyb nabízíme celou řadu standardizovaných modulů, které můžeme rychle přizpůsobit vaší aplikaci.
Více informací

Řešení specifikovaná zákazníkem

Konverze nebo nová instalace: Náš modulární systém nabízí řešení na míru – a to i pro nové výzvy včetně extrémně složitých aplikací.
Více informací

Servis a záruka

Poskytneme vám asistenci od prvotního návrhu a konfigurace přes doručení a instalaci až po údržbu systému dodávky energie přímo na místě. Se zárukou na systém.
Více informací o našich balíčcích služeb

Projekty našich zákazníků

Naše energetické řetězy se úspěšně používají již řadu let v ocelárnách, kanalizačních čistírnách, portálových jeřábech, těžebním průmyslu, manipulátorech a v mnoha dalších průmyslových odvětvích.
Projděte si projekty

Historický přehled našich projektů


Od jízdního trenažéru v roce 1992 přes energetický řetěz s rekordním pojezdem v české elektrárně na hnědé uhlí v roce 2007 až po vysokorychlostní modul RBR ve vícehřídelovém soustruhu v roce 2020:
Podívejte se na naše nejlepší projekty

Poradenské služby

Rád zodpovím vaše otázky osobne

Preprava a konzultace

Osobne:

Pondelí až pátek od 7:00 do 20:00.
Sobota od 8:00 do 12:00.

Online:

24h


Termíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH