Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Bezúdržbové řešení pro tichý, nepřetržitý
provoz v prodejních automatech

Možnosti využití automatických strojů jsou čím dál pestřejší a vzhledem k rostoucí mechanizaci lze očekávat další inovace. Prodejní automaty se například už nepoužívají pouze k prodeji zboží, ale zároveň slouží jako inzerční plochy a shromažďují údaje o uživatelích pro účely monitorování. Již dávno se staly součástí každodenního života a ve většině případů si jich už ani nevšímáme. Zejména pokud fungují spolehlivě a bez problémů. Ložiska a ozubená kola v platebních systémech, příčky, které lze vytahovat pomocí lineárních vodičů, elektrické lineární systémy umožňující pohyb skenerů nebo dávkovačů produktů, energetické řetězy nesoucí kabely: U všech těchto součástí se očekává, že dostojí vysokým požadavkům týkajících se nejen výkonu, ale také designu a možnosti nepřetržitého provozu. Naše bezúdržbové, vysoce výkonné polymery zajišťují, že prodejní automaty, u kterých se očekává samostatný provoz, nebudou trvale závislé na údržbě prováděné člověkem.

Výhody produktů igus:

  • Bezúdržbovost
  • Cenově výhodné
  • Menší nároky na instalační prostor a nižší hmotnost
  • Jednoduchá montáž
  • Kompletní systémy nebo individuální součásti od velikosti šarže 1
  • Výpočet provozní životnosti
  • Nízká hladina hluku a nízké vibrace

Prodejní automaty

Technologie lineárních a kluzných ložisek, energetické řetězy, převody a řešení převodovek pro bezúdržbové, odolné, cenově výhodné prodejní automaty.
Zjistit více informací

Řešení automatizace v oblasti cateringu

Robotická řešení, technologie ložisek a řetězy e-chain pro rychlou, bezúdržbovou, ekonomickou automatizaci služeb v restauracích a kavárnách.
Zjistit více informací
Samomazné, nízkoúdržbové, odolné
součásti v kávovarech
Objevte je nyní
Kávovar

Novinky pro rok 2022
Plynule prodloužitelná hnací osa
 
Korozivzdorná úhlová převodovka s lehkým krytem
Robot SCARA se čtyřmi stupni volnosti
 

Zobrazily se vám všechny novinky pro rok 2022? Přehled najdete zde.

Novinky pro rok 2022

Bezplatné vzorky – v krabici nebo individuální pro vaši aplikaci

Přesvědčte se o kvalitě produktů motion plastics sami
  • Objednejte si bezplatnou krabici se vzorky motion plastics, která obsahuje naše nejdůležitější produkty a informace o různých aplikacích prodejních automatů.
  • Nezdají se vám vzorky v krabici dostatečně specifické? Najdeme pro vaši aplikaci ten pravý produkt a pošleme vám zdarma individuální vzorek.
Objednat nyní

Vybrané produkty motion plastics pro sektor prodejních automatů

Řetěz e-chain E2 micro

Řetězy e-chain E2 micro

Pro nejmenší instalační prostory

UL94-V2 (volitelně V0)

Stabilní, lehký a tichý

Kabely chainflex CF130.UL a CF140.UL

chainflex CF130.UL a CF140.UL

Vnější plášť PVC (stíněný CF140)

Pro aplikace se středním zatížením

Oheň retardující

Lineární roboty drylin E

Lineární roboty drylin E

Rychlá montáž

Definovaná délka zdvihu

Vše od jednoho dodavatele.

Elektrická lineární osa drylin E a lineární pohon s motorem

Jednotlivé osy drylin E s motorem

Snadná instalace

Montáž bezdotykového spínače pomocí T otvoru

Vše od jednoho dodavatele, rychle smontovatelné a otestované

Nízkoprofilové lineární vedení drylin N

Nízkoprofilové lineární vedení drylin N

Velmi lehké

Nízká instalační výška 6–12 mm

Různé možnosti vozíku

Technologie vodicího šroubu drylin s technologií dryspin

Technologie vodicího šroubu drylin

Bez nutnosti mazání a údržby

Nízká hladina hluku a nízké vibrace

Odolnost vůči médiímÚspěšné použití v technologii prodejních automatů

Kuchyňská oblast Little RoboEatz

Samomazné a bezúdržbové součásti pro autonomní robotickou kuchyň

Zdravý fast food připravený a podávaný kuchyňským robotem: Konstruktéři kanadského start-upu RoboEatz hledali pro svou autonomní robotickou kuchyň součásti vhodné pro zpracování potravin, které by díky své odolnosti a nízkým nárokům na údržbu byly zároveň cenově úsporné. Systémy dodávky energie, různá ložiska a hnací součásti společnosti igus jsou zde perfektním řešením…
Automat na zmrzlinu sec°mat

Odolné a nízkoúdržbové: Řešení převodovky Apiro v prodejním automatu na zmrzlinu

Systém sec°mat IC One, vyrobený bochumskou společností Seco Manufaktur, promění servírování zmrzliny v opravdovou událost. Modulární robot s kinematickými vlastnostmi Apiro nejenže zajišťuje dlouhý provoz prodejního automatu při minimální údržbě, ale zároveň svou efektností ohromí uživatele…
Různé zákaznické projekty v oblasti prodejních automatů

…ostatní úspěšné příběhy

Hnací systémy a systémy dodávky energie v barových robotech, lineární roboty v kazetových čisticích strojích na WC a vodicí systémy v kávovarech: Nenechte si ujít další aplikace našich zákazníků v oblasti prodejních automatů, kde naše produkty motion plastics ukazují, v čem jsou silné.
Zjistit více informací

Testováno ve zkušební laboratoři pro použití v reálném světě

Všechny produkty jsou testovány ve zkušební laboratoři igus, která je největší zkušební laboratoří v tomto odvětví, a to v reálných podmínkách s ohledem na opotřebení a kapacitu zatížení. Výsledky jsou zadávány do našich nástrojů pro výpočet životnosti a umožňují přesnou predikci odolnosti.

Společnost igus na požádání provádí zákaznické testy, jejichž cílem je otestovat použití produktů ve zcela individuálních podmínkách.

Velká krabice se vzorky motion plastics

Jednoduchá možnost všechno si vyzkoušet: Koutek igus vám poskytne přístup k nejnovějším produktům motion plastics přizpůsobeným přímo pro vaše průmyslové odvětví. 
 
Koutek vám přivezeme, na požádání smontujeme a naplníme jednotlivé části produkty dle vašeho výběru. Nebo si ho můžete rozložit sami. Buď jako trvalou výstavku, nebo pouze na dobu určitou.
Objednejte si nyní zdarma

Jaká jsou nejdůležitější nařízení pro výrobce prodejních automatů v potravinářském sektoru? Jak lze snížit nároky na instalační prostor navzdory rozšiřující se produktové řadě? Na blogu igus najdete zajímavé články na téma technologie prodejních automatů.
Podívejte se nyní!


Termíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH