Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Na kvalitu igus® se můžete spolehnout

Kvalitu výrobků igus průběžně testujeme nejen interně v naší vlastní zkušební laboratoři, ale potvrzujeme ji i externě. V souladu s normami ISO 9001 a IATF16949, jejichž plnění je pravidelně kontrolováno a certifikováno, společnost igus již řadu let provozuje osobitý systém řízení kvality. Naše zásady řízení kvality jsou motivovány cílem zjistit a naplnit potřeby zákazníka, a zároveň pro něj být kompetentním partnerem a spolehlivým dodavatelem. Společnost igus je vždy odhodlána vyrábět produkty splňující ty nejvyšší normy kvality a vyvíjet inovativní řešení.

Zkušební certifikáty, schválení a členství


ISO 9001

DIN EN ISO 9001

Společnost igus® je certifikována v souladu s normou DIN EN ISO 9001 v oblasti energetických řetězů s kabely a kabelovými svazky, ale také polymerovými kluznými ložisky.
IATF 16949

IATF 16949

Společnost igus je certifikována v souladu s normou ISO/TS 16949 v oblasti energetických řetězů s kabely a kabelovými svazky, ale také polymerovými kluznými ložisky.

​​​​​​​ISO 14001

Máme certifikaci dle ISO normy 14001, která se zabývá systémy environmentálního managementu. 
 
ISO 50001

ISO 50001

Náš energetický management
je certifikován podle mezinárodní normy ISO 50001. 
Logo RoHS

RoHS

Materiály iglidur a igumid byly testovány pro použití v příslušných součástech v souladu s normou 2011/65/EU (RoHS).
UL certifikace

UL certifikace

Slib naší společnosti v podobě „36měsíční záruky igus na kabely chainflex a kalkulačky životnosti založené na 2 miliardách zkušebních cyklů za rok“ byl ověřen agenturou UL
Logo EHEDG

EHEDG

Jsme členem sítě odborníků EHEDG. Její úlohou je vyvíjet směrnice pro hygienickou konstrukci strojů a systémů v potravinářském průmyslu.
 
Logo DESINA

DESINA

Kabely chainflex se vyrábějí na základě doporučení Spolku německých továren obráběcích strojů (VDW, Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken) za účelem standardizace součástí, styčných ploch a připojovacích systémů.
Logo IPA

Čisté prostory dle IPA

Různé produkty igus mají tu nejlepší možnou certifikaci, tedy ISO třídu 1, podle institutu IPA Fraunhofer.
Ikona ESD

ESD aplikace

Materiál igumid ESD v šedé barvě nabízí ochranu proti výbuchu a ochranu proti tvorbě elektrostatického výboje již od června 2002.
Logo TÜV Rheinland

Druhy zkoušek TÜV

Energetické řetězy e-chain a trubky e-tube byly testovány institutem TÜV s ohledem na svou konstrukci.
Logo TÜV Rheinland

Test hluku TÜV

Systémy energetických řetězů e-chain společnosti igus se vyznačují tichým provozem. Různé systémy dodávky energie byly porovnány v akustické laboratoři TÜV a ve společnosti igus GmbH.
Logo INTERBUS

INTERBUS

Kabely chainflex se vyrábějí podle mezinárodních norem.

Schválení:


Logo RU

Materiál schválený UL

Všechny řetězy e-chain a trubky e-tube z materiálů igumid jsou certifikovány dle UL.
Logo VDE

VDE

Schválení Spolku německých elektrotechniků (VDE)
Logo CSA

CSA

Schválení Kanadské asociace pro standardy (CSA).
Logo CEI

CEI

Schválení Mezinárodní elektrotechnické komise (Commission Electrotechnique Internationale).
Logo CE

CE

Schválení z hlediska rovnosti zákazníků

Uznání, ocenění a vyznamenání

Logo IHK v Kolíně nad Rýnem

Uznávaná společnost z hlediska vzdělávání zaměstnanců

Německá Obchodní a průmyslová komora (IHK) v Kolíně nad Rýnem nás vyhodnotila jako uznávanou společnost z hlediska vzdělávání zaměstnanců na základě „vynikajících výsledků v oblasti profesního vzdělávání“.
iF Design Award

if Design Awards

Od roku 1987 jsou výrobky igus pravidelně oceňovány cenou if Design Award, která má mezinárodně uznávanou hodnotu.
Ocenění igus

Ocenění pro naši společnost

Ocenění představují uznání našich úspěchů. To nás těší a povzbuzuje k tomu, abychom byli ještě lepší!

Kvalita igus po celém světě


Plastové výrobky igus motion se vyrábějí v Německu, ale samozřejmě nemáme 188 000 zákazníků jen v Německu. Jsme zastoupeni ve více než 80 zemích a v 15 z nich máme továrny; existuje 30 dceřiných společností igus a mnoho dalších obchodních partnerů.
 
Přejít na kontaktní údaje a kontaktní osoby
igus po celém světě

Ještě více o kvalitě igusZkušební laboratoř igus

Osvědčené, předvídatelné, testované - výzkum na 3 800 m²

Více o zkušební laboratoři
Cost down. Tech up.

Tech up, cost down

Technika nahoru, náklady dolů - vždy vám dáme alespoň jednu z těchto dvou možností.

Více o technologiích nahoru, náklady dolů
Garance dlouhé životnosti

Dlouhá životnost

Výhoda našich pohybových plastů - vyzkoušené a předvídatelné

Více o dlouhé životnostiTermíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH