Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Doručení – rychle a spolehlivě

Produkty jsou připraveny k odeslání od 24 hodin

Zajímá vás, jak rychle dokážeme doručit požadované produkty? V online obchodě uvádíme dobu, během které lze každý produkt odeslat. Pokud máte opravdu na spěch, obraťte se na naše kontaktní osoby, které s vámi najdou řešení.  

Tip: u individuálních a rychle vyráběných součástí doporučujeme vyzkoušet naši službu 3D tisku. Jednoduše nahrajte 3D model, zvolte výrobní proces a materiál a součást si buď rovnou objednejte, nebo požádejte o nabídku. Součástí je výpočet životnosti a kontrola proveditelnosti. Vyrobeno z osvědčených plastů odolných proti opotřebení.  
Dodací termíny v obchodě

Toto jsou důvody, proč jsme tak rychlí


Ve společnosti igus pochází vše od jednoho dodavatele. Od ložiskové technologie až po kabely a systémy dodávky energie – naše produkty si vyrábíme sami. Produkty zároveň sestavujeme v našem sídle v Kolíně nad Rýnem a v závislosti na kategorii produktu také v sídlech poboček. Proto je možné velmi rychle na místo doručit zkompletované kabely, včetně konektorů, a energetické řetězy vybavené kabely. Již v rané fázi jsme začali rozšiřovat naše kapacity v hlavním výrobním závodě v Kolíně nad Rýnem, abychom kdykoli dokázali dodávat kluzná a lineární ložiska, energetické řetězy a vysoce flexibilní kabely prodávané po metrech.    
Ložiska a injekční vstřikování ve výrobním závodě

Co jsme udělali

  • Od roku 2021 jsme pořídili 380 nových vstřikovacích strojů a nahradili 275 starých strojů za nové a efektivnější (datum: květen 2022) 
  • Vytvořili jsme dalších 12 000 úložných prostorů pro palety 
  • Zahájili jsme výstavbu nové výrobní budovy: plocha 20 000 m² nám bude k dispozici na jaře 2023 

Výhody pro vás

  • Více než 97% dostupnost všech katalogových dílů, přes 243 000 položek skladem
  • Rychlé doručení po celém světě díky síti 30 poboček a partnerů ve více než 80 zemích 
  • Žádné minimální objednací množství, žádné přirážky za malá množství
  • Žádné poplatky za stříhání kabelů  
  • Konzultace v pondělí až pátek od 7:00 do 20:00, v sobotu od 8:00 do 12:00

Nástrojárna iform

iform – nástroje pro injekční vstřikování si vyrábíme sami

Nástroje pro injekční vstřikování si vyrábíme v naší vlastní nástrojárně. Vývoj, výroba, vzorky – máme odpovědnost za všechny fáze nástrojové technologie. A krátké vzdálenosti vyžadují kratší čas. V závislosti na objemu objednávky lze nástroj vyrobit také v krátké době pomocí postupu 3D tisku známého jako print2mold z našich osvědčených, vysoce výkonných polymerů. Zároveň můžeme provádět rychlé opravy a údržbu nástrojů, což je zárukou dostupnosti našich produktů.     
Více informací o postupu výroby nástrojů iform
FastLine

FastLine – výrobní linka pro speciální kluzná ložiska

Když není času nazbyt: Služba FastLine vám umožňuje získat vstřikovaná kluzná ložiska a axiální kluzné podložky během maximálně sedmi dní. To, zda je pro vás vhodné injekční vstřikování nebo jiná výrobní metoda, zjistíte jednoduše v nástroji pro navrhování kluzných ložisek iglidur. Online nástroj nabízí srovnání cen všech výrobních metod igus, včetně srovnání s naší standardní produktovou řadou. Díky tomu můžete mít neustále přehled o nejlepší ceně.
Zjistěte více informací o FastLine


Termíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH