Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

Vzorky výrobků

Ponořte se do světa pohyblivých plastů a vyzkoušejte si naše výrobky a inovace přímo na místě. Nabízíme vám mnoho vzorků produktů, které si můžete vyzkoušet a "pochopit", které vám představujeme na této stránce a o které si můžete požádat zde:


igus Corner - obrovský box na vzorky pohyblivých plastů

Na místě a vybavené podle vašich požadavků

Chcete mít vždy po ruce nejnovější produkty igus? Chcete si vyzkoušet a rozvíjet nápady pro své aplikace? Pak si jednoduše objednejte igus Corner spolu s výrobky z pohyblivých plastů podle svého výběru pro své prostory. Koutek můžete využívat jako stálou expozici nebo jen po omezenou dobu. Pokud budete potřebovat zásoby nebo budete chtít vyzkoušet jiné produkty, můžeme je znovu vyzvednout nebo doplnit.
 
Objednejte si igus Corner zdarma

Buď pro vás stánek rozložíme... nebo si jej můžete rozložit sami

Rádi vám igus Corner přivezeme, na požádání jej sestavíme a přihrádky naplníme produkty podle vašeho výběru. Stojanový displej si také můžete sami snadno a rychle nastavit ve třech krocích:
 
  • Poté, co si objednáte, obdržíte předváděcí jednotku a vzorky. 
  • Nyní je čas na složení a montáž: montáž krok za krokem vysvětlíme ve videu a v návodu k montáži.
  • Hotový stojan má následující rozměry: 590 x 1 800 x 390 mm (š x v x h). Je vyrobený z trvale udržitelné lepenky a zcela recyklovatelný.

Populární u našich zákazníků po celém světě

Mnoho zákazníků je nadšeno z našeho rohu igus Corner s různými vzory pohyblivých plastů. Využívají je jako zdroj nápadů a k řešení problémů přímo na místě. Od března 2024 jsme dodali více než 7 300 jednotek Corner po celém světě, z toho více než 2 600 jen v Německu.

Objednejte si igus Corner zdarma

Váš osobní box na vzorky

Speciální vzorky produktů pro váš projekt

Potřebujete pro svůj projekt nebo oddělení velmi speciální vzorky? Pak si objednejte vlastní krabičku se vzorky.

Probereme s vámi vaši aplikaci pohyblivých plastů® a zašleme vám potřebné vzorky. Jakmile je obdržíte, rádi s vámi probereme technické detaily a zodpovíme vaše dotazy.
 
Požádat o individuální krabici se vzorky

Další vzorky výrobků
Termíny "Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "řetězy pro jeřáby", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", quot;e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus zlepšuje, co se hýbe", 73quot;igus:", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plasty pro delší životnost", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL" , "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "když se hýbe, igus zlepšuje", "xirodur", "xiros" a "ano" jsou zákonem chráněné ochranné známky společnosti igus® GmbH/kolín nad Rýnem ve Spolkové republice Německo a případně v některých zahraničních zemích. Jedná se o neúplný seznam ochranných známek (např. přihlášky ochranných známek nebo registrované ochranné známky) společnosti igus GmbH nebo přidružených společností igus v Německu, Evropské unii, USA a/nebo jiných zemích či jurisdikcích.

Společnost igus® GmbH upozorňuje na to, že neprodává žádné produkty společností Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber ani žádných jiných výrobců pohonů uvedených na tomto webu. Produkty nabízené společností igus® jsou stejné jako produkty společnosti igus® GmbH