Moje kontaktní osoba
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
+420 416 711 999

Zpravodaj motion plastics® – informace šité na míru

Od nejmenšího energetického řetězu na světě, přes jedinečnou 36měsíční záruku na kabely až po první tribo filament pro 3D tiskárny: nabízí se mnoho dobrých důvodů, proč se nechat informovat o novinkách ze světa motion plastics® společnosti igus®. Přihlaste se k odběru a budete dostávat informace šité na míru pro Vás: nové produkty, zajímavé aplikace, igus® na veletrzích, aktuální zprávy z testovacích laboratoří a inovativní konstrukce.
 
Vyplňte formulář a potvrďte přihlášku, kterou Vám zašleme e-mailem. Zpravodaj igus® pak budete dostávat automaticky. Pokud byste si v budoucnosti již nepřáli zpravodaj igus® odebírat, stačí jednoduše kliknout na odhlašovací link, který naleznete v každém zpravodaji.
 
Ano, přeji si dostávat e-mailem informace o aktuálních produktech a službách společnosti igus® GmbH. Souhlasím s tím, aby moje osobní údaje byly využívány výhradně společností igus® GmbH v rámci reklamních sdělení na základě Podmínek ochrany osobních údajů. Je mi známo, že mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat s účinkem do budoucna pomocí odhlašovacího linku, který se nachází v každém e-mailu.

5 reasons why you should take advantage of our free e-mail service:

you will receive information about product news and product range extensions, exciting applications, the latest lab reports, design tips, and product presentations to match your orders.