Moje kontaktní osoba
Hennlich s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
+420 416 711 999

Pandemie koronaviru: Co společnost igus dělá?

Aktuální stav: Německá nařízení týkající se koronaviru platná od 2. 11. 2020 nemají vliv na naši výrobu v závodě v Kolíně nad Rýnem. Společnost igus momentálně doručuje bez omezení ze skladu v Kolíně nad Rýnem a ze všech ostatních skladů po celém světě. V současné době ani neevidujeme žádné výpadky v dodavatelských řetězcích. V závislosti na aktuální situaci však může lokálně v jednotlivých případech dojít ke zpoždění dodávek ze strany dopravních společností. Ve většině zemí a v ředitelství v Kolíně nad Rýnem pracuje mnoho zaměstnanců i nadále v režimu home office, aby se zabránilo šíření nákazy. Ve všech veřejných prostorech je použití ochrany úst/nosu povinné.
 
Na této stránce vám přinášíme přehled opatření, která jsme zavedli kvůli ochraně našich zaměstnanců. Dále se zde dozvíte, jak pomáháme tím, že poskytujeme dary v podobě velkého množství obličejových štítů, a také vám představíme digitální a analogové metody, pomocí nichž pro vás během tohoto období zajišťujeme co nejlepší servis.


Co nejlepší zákaznický servis i v tomto období

Obrovský, skutečně inovativní veletržní stánek v Kolíně nad Rýnem, který můžete navštívit buď sami, nebo společně se specialistou igus prostřednictvím webu. Naše výstava u vás na pracovišti – samozřejmě v souladu s přísnými hygienickými pravidly. Jednoduchá výstavka vzorků ve vašem závodě – na pár týdnů nebo i déle. Balíčky s individuálními vzorky s následným online školením. Kromě toho je zde jako vždy možnost konzultace prostřednictvím chytrého telefonu, chatu nebo konvenčních metod, jako je telefon, e-mail či schůzka u vás na pracovišti.

Více informací o našich službách

Společnost igus® vyrábí a sponzoruje obličejové štíty

Zaměřili jsme se na stěžejní problém výroby zdravotnických ochranných štítů. Díky metodě injekčního vstřikování jsme nyní schopni denně vyrobit 2 000 pásků přes hlavu pro obličejové štíty. Tyto díly darujeme neziskovým a charitativním organizacím a vzdělávacím institucím.

Více informací o výrobě obličejových štítů

Covid-19: Opatření v ředitelství v Kolíně nad Rýnem

Až na pár výjimek se všechny produkty motion plastics společnosti igus vyrábějí v hlavním závodě v Kolíně nad Rýnem. Výroba zde momentálně probíhá bez omezení. Aby to tak zůstalo i nadále, zavedli jsme od začátku února více než 100 preventivních opatření. Jedná se jak o opatření předepsaná úřady, tak o opatření přesahující rámec těchto předpisů.

Více informací o opatřeních

Posunout termín dodání

Jednoduše posuňte termín dodání

Nepotřebujete v současné situaci svou aktuální objednávku k potvrzenému datu? Pak jednoduše posuňte termín dodání: Zadejte číslo objednávky a kontaktní údaje do formuláře a vyberte nové požadované datum.

Posunout nyní