Vyberte místo pro doručení

Výběr stránky země/oblasti může mít vliv na různé faktory, jako jsou cena, možnosti dopravy a dostupnost produktu.
Moje kontaktní osoba
HENNLICH s.r.o.

Českolipská 9

Litoměřice 412 01

+420 416 711 333
CZ(CS)

print2mold® – injekční vstřikování s nástroji pro 3D tisk


Opotřebitelné díly stojí až o 80 % méně a lze je vyrobit až o 70 % rychleji než v případě výroby pomocí konvenčních nástrojů

Služba print2mold® nám umožňuje individuální výrobu vstřikovaných dílů z našich materiálů iglidur®. Zde používáme formy vyrobené 3D tiskem, což znamená významné úspory. Díly lze navíc dodat již během dvou týdnů.

Výpočet nákladů na injekční vstřikování pro polymery odolné proti opotřebení

Vypočtěte celkovou cenu včetně nákladů na nástroje a dodací termín pouze ve třech krocích

1. Vytvořte 3D model a proveďte export do formátu STEP/STP

Připravte CAD model na injekční vstřikování

Pomocí CAD softwaru nebo našich bezplatných konfigurátorů si můžete vytvořit 3D model. Nemůžete najít ten pravý soubor? 

2. Nahrajte 3D model online pro výpočet ceny

Nahrání CAD souboru pro speciální vstřikované díly

Jednoduše přetáhněte soubor STEP/STP nebo jej vyberte ze složky. Filtrujte podle požadavků nebo se posuňte na metodu p2m a vyberte materiál.  

3. Vypočtěte náklady a požádejte o nabídku online

Objednejte si malé vstřikované série online

 Okamžitě zjistíte cenu, dodací termín amožnosti výrobya budete moci požádat o nezávaznou nabídku nebo kompletní konfiguraci přeposlat e-mailem.


Vstřikované díly odolné proti otěru z forem vyrobených aditivní metodou

NOVINKA: print2mold® 2.0 – další snížení nákladů díky vylepšenému systému výroby nástrojů

  • Až o 80 % cenově výhodnější oproti obráběným nástrojům
  • Online kontrola proveditelnosti: překrývající se konstrukce a tloušťka stěny
  • Výpočet životnosti online
  • Více než 10 000 dílů na jeden nástroj
  • K dispozici je více než 50 speciálních plastů vyznačujících se nízkým opotřebením  (možnost také speciálních vlastností, jako jsou elektrická vodivost, použití pod vodou, soulad s požadavky KTW, vysoká teplota atd.)
  • Dodací termíny od dvou týdnů

Nástroj injekčního vstřikování pro malé série vyrobené pomocí forem na 3D tisk

Rychlá výroba nástrojů pomocí nástroje pro injekční vstřikování vyrobeného 3D tiskem

Rychlá výroba nástrojů injekčního vstřikování pomocí 3D tisku umožňuje rychlou a cenově výhodnou výrobu prototypů blížící se výrobě velkých i malých objemů pomocí injekčního vstřikování. Toto řešení sice nenahradí nákladnou výrobu obráběných nástrojů injekčního vstřikování, avšak u velikosti šarží přesahujících 10 000 kusů se tyto nástroje vyplatí. Kromě cenové výhodnosti je injekční vstřikování pomocí nástrojů vyrobených aditivní metodou mnohem rychlejší – v průměru stačí na dokončení nástrojů a dílů šest pracovních dní.

Další výhodou postupu print2mold je snadný a rychlý výpočet nákladů na injekční vstřikování ve volně dostupném online nástroji. Uživatelé si mohou zobrazit celkovou a jednotkovou cenu (včetně nákladů na nástroj), ale také výrobní dobu pro celý projekt. Online nástroj nejprve automaticky zkontroluje design s ohledem na vhodnost pro postup print2mold, aby bylo možné okamžitě identifikovat veškeré další náklady (např. na mechanické přepracování) a zahrnout je do kalkulace.

Poté, co byl nahrán model a zvolen požadovaný materiál (možnost filtrování podle požadavků vám umožňuje identifikovat ten pravý materiál), si lze okamžitě vyžádat kompletní konfiguraci nebo ji bez problémů přeposlat k dalšímu testu. 

Proces igus® print2mold®

Příklady použití u zákazníků

Nástroj pro injekční vstřikování vyrobený 3D tiskem


Aditivní výroba společnosti igus

Aditivní výroba s vysoce výkonnými polymery

3D tisk s polymery odolnými proti opotřebení: služba 3D tisku, obchod s materiály a informace o materiálech, postupech a službách.

Přehled 3D tisku

Speciální a výkresové díly vyrobené z plastu

Vyberete si typ konstrukce, materiál a množství. Nabízíme ale také další služby v oblasti speciálních dílů, prototypů a sérií vyrobených z plastů odolných proti opotřebení.

Více informací o speciálních a výkresových dílech

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.